V březnu a v dubnu 2022 byly ukončeny soutěže okresních i krajských přeborů, ve kterých soutěžila i naše družstva.
Po změnách v počtu přihlášených družstev do KP OL po zahájení soutěží se dohrála jarní část dvoukolově.
Umístění našich družstva ve spodní části tabulky nás po covidových pauzách a změnách v rozpisech termínů zápasů určitě netěší. V příští sezoně se budeme snažit o lepší umístění. Je nutno uvést, že družstvo B zaznamenalo velký výkonnostní růst u všech hráčů.
Na nových nebo opravených kuželnách už hráči dosahují vysokých výkonů, proto jsou soutěže velmi vyrovnané.
Na členské schůzi 4.května jsme se shodli na startu obou družstev v nové sezoně. Bude potřeba ale hledat nové hráče pro doplnění soupisek.
Na konci května proběhne volební zasedání pro výkonné výbory v obou krajích ( Olomoucký i Moravskoslezský).
Po 2 leté přestávce uspořádáme v červnu 3.ročník Turnaje o pohár našeho města a současně si připomeneme 5 let od otevření naší sportovní haly s kuželnou.
Přes prázdniny přerušíme trénink jen na dobu 2týdenní dovolené ve firmě Granitol, v ostatní dobu budeme pravidelně trénovat nebo se účastnit turnajů pořádaných jinými oddíly.
Společné posezení všech hráčů se uskuteční na fotbalovém hřišti v sobotu 6.srpna 2022, organizaci zajistí J.Machala.